Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Доенчиња *400*Germanska pletena bebeska vreka NAMALENA
*400*Germanska pletena bebeska vreka NAMALENA
*400*Germanska pletena bebeska vreka NAMALENA *400*Germanska pletena bebeska vreka NAMALENA

*400*Germanska pletena bebeska vreka NAMALENA

800 МКД

Големина: 68

Бренд: germany

Град: Скопје

Материјали: pamuk,

Ознаки: bebeska,vreka

0
0

Kako nova bebeska pletena koncana unisex vreka mnogu inferesen model,neobicna,moderna Ne e mn debela moze za site godisni vreminja So patent otpozadi i dolu na vrzuvanje,mn prakticna Zaedno so kapce Moze od 0 -12 meseci Kupena skapo vo Germanija Cena 1000 Extra namalena

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 39

Maja2016

186
1

Членот го следат

40

Членот ги следи

54