Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
nadgradba na kosa
nadgradba na kosa

nadgradba na kosa

5000 МКД

Град: Скопје

Материјали: prirodna kosa

Ознаки: prirodna kosa

0
0

nadgradba na kosa so snoli 4 prameni 1 pramen 22 cm 2 prameni 16 cm 1 pramen kosata moze da se farba vitka pegla

Додадено: 16.11.2013 Прегледи: 4939

dobrakosa

0
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0