Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Love Nature Гел-маска со краставица
Love Nature Гел-маска со краставица
Love Nature Гел-маска со краставица

Love Nature Гел-маска со краставица

99 МКД

Бренд: орифламе

Град: Битола

Материјали: краставица

Ознаки: хидратација маска

0
1

Кесичка со освежувачка маска со ефект на ладење со природна краставица за ревитализирање на кожата. Екстрактот од краставица е богат со витамин Ц и помага во хидрирањето и оживувањето на кожата. Одговара за комбинирана кожа. Дерматолошки тестирано. редовна цена 59 денари 5х маски ги добивате за 99 денари

Додадено: 10.6.2017 Прегледи: 70

mimibt

9
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

40