Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми NAMALEN*1250* + PODAROK
NAMALEN*1250* + PODAROK
NAMALEN*1250* + PODAROK NAMALEN*1250* + PODAROK NAMALEN*1250* + PODAROK

NAMALEN*1250* + PODAROK

1250 МКД

Бренд: dkny

Град: Охрид

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

5
0

Potrošeni pomalku od 10ml (ambalazata e od 50ml).... Na podarok dobivate NOV Don Juan sjaj(karmin) ,preubav, što ne se razmačkuva....

Додадено: 14.7.2017 Прегледи: 143

Svetlana2008

16
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

5