Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Barry M палети
Barry M палети
Barry M палети Barry M палети Barry M палети Barry M палети Barry M палети

Barry M палети

800 МКД

Бренд: barry m

Град: Скопје

Материјали: сенки палета

Ознаки: очи

8
0

Продавам многу малку користени сенки од брендот Barry M, 4 палети по цена од 800 денари. Ги продавам и поединечно по 250 денари една. Подигање само од Скопје, не ги праќам по карго за да не се оштетат. Без замени.

Додадено: 26.8.2017 Прегледи: 236

Artemis

23
0

Членот го следат

122

Членот ги следи

0