Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Раце Нови ДВЕ! Asso заштитен крем за раце 100 ml
Нови ДВЕ! Asso заштитен крем за раце 100 ml
Нови ДВЕ! Asso заштитен крем за раце 100 ml Нови ДВЕ! Asso заштитен крем за раце 100 ml

Нови ДВЕ! Asso заштитен крем за раце 100 ml

49 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Нови ДВЕ воопшто не користени Asso заштитен крем за раце 100 ml .Делотворен е и содржи глицерин и силиконско масло. Ги штити рацете од нечистотии и од агресивното дејствување на средствата за перење и чистење, како во домаќинството така и на работното место. Не остава масни дамки на облеката. Употребливи се до 04.2019год. ***ЕДЕН Е 49ден.

Додадено: 14.10.2017 Прегледи: 37

Srculence

302
0

Членот го следат

437

Членот ги следи

17