Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице VFX make up primer
VFX make up primer
VFX make up primer

VFX make up primer

299 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: organska

Ознаки: kozmetika

1
0

VFX make up primer моментално ги мазни порите и ситните брчки, ги брише неправилностите и ја прави кожата нежна и мазна. Совршена подготовка на кожата за нанесување на шминката, идеален за сите бои на тенот. Значително ја подобрува долготрајноста на комплетниот make up.

Додадено: 23.10.2017 Прегледи: 60

Nell83

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3