Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cavalli парфем
Cavalli парфем Cavalli парфем Cavalli парфем Cavalli парфем

Cavalli парфем

1700 МКД

Бренд: cavalli

Град: Скопје

Материјали: 50ml

Ознаки: parfem

11
0

Roberto Cavalli парфем 50мл . Потрошени 3-5 мл .Кутија не чувам ми зафаќаат место. 3450 е на попуст во Рима во бисер . Отворен септември - рок 3 години од отварање .

Додадено: 21.6.2018 Прегледи: 285

crvenkapa

199
0

Членот го следат

351

Членот ги следи

11