Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Парфрм Версаче
Парфрм Версаче
Парфрм Версаче Парфрм Версаче

Парфрм Версаче

450 МКД

Бренд: версаче

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: ..

1
0

Оригинален парфем Версаче. Употребен 2-3 пати, но не е мој тип на парфем.

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 57

anna888

7
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

10