Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 Bianca Mini
 Bianca Mini

Bianca Mini

249 МКД

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

Купи Bianca Mini самоза 249 ден. EDP, Women, 50 ml, со ноти на јасмин, лилијан и кедровина. *Споредлив со нотите на парфемот Calvin Klein Beau

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 79

anastasovaana

96
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

63