Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Dolce & Gabbana оргинал парфем
Dolce & Gabbana оргинал парфем
Dolce & Gabbana оргинал парфем Dolce & Gabbana оргинал парфем Dolce & Gabbana оргинал парфем

Dolce & Gabbana оргинал парфем

1100 МКД

Бренд: dolce& gabbana

Град: Куманово

Материјали: xxxxxxx

Ознаки: xxxxxx

9
0

Оргинал парфем, добиен на поклон за роденден, шприцнав еднаш или два пати така да полн е, 75ml е, преубаво, нежно и женствено мириса.

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 157

BarbieMk

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

3