Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело Аљаска гелот за масажа
Аљаска гелот за масажа
Аљаска гелот за масажа

Аљаска гелот за масажа

119 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

Аљаска гелот за масажа помага за болки во мускулите, зглобовите и сите делови од телото и главата, лади, намалува температура и ја детоксифицира кожата! Со акциска цена овојпат од само 119 ден./210мл.

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 53

anastasovaana

97
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

63