Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна 925 Sterling srebro Brazletna
925 Sterling srebro Brazletna
925 Sterling srebro Brazletna

925 Sterling srebro Brazletna

1100 МКД

Град: Прилеп

Материјали: srebro

Ознаки: srebrena

6
0

Nova ,neupotrebena

Додадено: 26.3.2014 Прегледи: 540

MajaIgor

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0