Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Пирс два пирса за 60 денари
два пирса за 60 денари
два пирса за 60 денари

два пирса за 60 денари

60 МКД

Град: Скопје

Материјали: челик медицински

Ознаки: челик

0
0

Два пирса за нос, едниот со црно камче а другиот црн со бело камче нови некористени изработени од медицински челик

Додадено: 1.3.2017 Прегледи: 342

MarijanaLux

36
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

34