Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Привезок Nov prevrzok od C&A!
Nov prevrzok od C&A!
Nov prevrzok od C&A! Nov prevrzok od C&A!

Nov prevrzok od C&A!

300 МКД

Бренд: c&a

Град: Скопје

Материјали: ecokoza

Ознаки: crveno

1
3

NOV !Crven prevrzok vo forma na masna .moze za na torba ,moze za klucevi ! Bez ponudi i razmena!

Додадено: 5.3.2017 Прегледи: 445

TifaniUzunovska

150
0

Членот го следат

311

Членот ги следи

0