Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Величенствена Бразлетна
Величенствена Бразлетна
Величенствена Бразлетна Величенствена Бразлетна Величенствена Бразлетна Величенствена Бразлетна Величенствена Бразлетна

Величенствена Бразлетна

250 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: метал

Ознаки: прекрасна

0
0

Нова тројна бразлетна со три срца во златна сребрена и црвено злато боја на растегнување може да се носат и одделно. Размена не цена фиксна 250ден

Додадено: 16.3.2017 Прегледи: 198

филипче

66
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

2