Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Обетки со ефект на сребрен маркизет
Обетки со ефект на сребрен маркизет
Обетки со ефект на сребрен маркизет Обетки со ефект на сребрен маркизет Обетки со ефект на сребрен маркизет

Обетки со ефект на сребрен маркизет

150 МКД

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: triagolni накит обетки obetki

2
0

Преубави триаголни обетки со ефект на сребрен маркизет. Имаат прекрасен сјај и се впечатливи. Не се носени ниту еднаш. Висина 3,5см, со закачување 5см Ширина на долниот дел 3см

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 206

Gagilina

36
0

Членот го следат

77

Членот ги следи

4