Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Свечени црни обетки
Свечени црни обетки
Свечени црни обетки Свечени црни обетки

Свечени црни обетки

150 МКД

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: свечени crni накит обетки obetki

7
0

Црни свечени обетки со каменчиња во темна сребрена боја и извонреден сјај. Носени само во една пригода, сочувани како нови без недостатоци. Висина 5,5см Ширина 2,5см

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 132

Gagilina

36
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

4