Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi srebreni
Novi srebreni Novi srebreni Novi srebreni Novi srebreni

Novi srebreni

500 МКД

Бренд: 925

Град: Скопје

Материјали: srebro

Ознаки: novi

7
0

Nenoseni obetki so kutivce. Idealni za poklon. Kupeni 850 den. Fiksna cena.

Додадено: 3.9.2017 Прегледи: 199

ivana0704

47
1

Членот го следат

21

Членот ги следи

11