Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Огрлица
Огрлица
Огрлица

Огрлица

150 МКД

Град: Прилеп

Материјали: различен

Ознаки: убаво

5
0

Два пати носено и толку, интересно убаво-дамско

Додадено: 11.11.2017 Прегледи: 26

VioletaS

151
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

7