Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит За на глужд Привезок сваровски со ланче
Привезок сваровски со ланче
Привезок сваровски со ланче

Привезок сваровски со ланче

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: ooo

Ознаки: ooo

1
0

Привезок сваровски со ланче Нов. Неносен. Многу прекрасно се прелива Цена симболична

Додадено: 12.11.2017 Прегледи: 44

NoVo123

60
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

1