Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lance Guess
Lance Guess Lance Guess Lance Guess

Lance Guess

1000 МКД

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: zlatno,guess

6
0

Noseno samo ednas na svadba.Preluksuzno deluva.Ako znaci nesto kupeno e 45$.Ve molam bez razmeni i cena fiksna.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 153

Anita555

48
0

Членот го следат

84

Членот ги следи

0