Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки Swarovski obetki
Swarovski obetki
Swarovski obetki Swarovski obetki Swarovski obetki Swarovski obetki

Swarovski obetki

3000 МКД

Бренд: swarovski

Град: Скопје

Материјали: srebro

Ознаки: swarovski

3
0

Original Swarovski obetki,so sertifikat za avtenticnost,spakuvani vo originalnata kutija,interesen model. Bez razmeni Kupeni se okolu 6000 den.

Додадено: 10.5.2018 Прегледи: 170

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0