Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rock style
Rock style Rock style Rock style

Rock style

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожно метал циркони ремче

Ознаки: алка прстен рокстил ременалка

0
0

Одлична комбинација на прстен и алка. Не се носени воопшто. Прстенот не е со величина, туку се прилагодува на прстот. Може да се купи одделно прстенот или само алката. Прстенот е 80 денари. Алката е 70 денари.

Додадено: 10.6.2018 Прегледи: 76

Ivy.cornershop

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

18