Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Бразлетна Moderna alka cisto srebro 925 !
Moderna alka cisto srebro 925 !
Moderna alka cisto srebro 925 ! Moderna alka cisto srebro 925 ! Moderna alka cisto srebro 925 ! Moderna alka cisto srebro 925 !

Moderna alka cisto srebro 925 !

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: srebro 925

Ознаки: srebro

8
0

Moderna alka mnogu ubavo stoi na raka zatoa sto pagaat topcinjata na nea .Cisto srebro 925 Bez razmeni !

Додадено: 27.6.2018 Прегледи: 662

TifaniUzunovska

178
0

Членот го следат

340

Членот ги следи

0