Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Ланче Novo srebreno sindzir lance 900zig
Novo srebreno sindzir lance 900zig
Novo srebreno sindzir lance 900zig Novo srebreno sindzir lance 900zig Novo srebreno sindzir lance 900zig

Novo srebreno sindzir lance 900zig

1500 МКД

Бренд: makedonski

Град: Кочани

Материјали: srebro

Ознаки: privezok lance srebrenolance novo nakit

0
0

Novo srebreno lance 900zig. Privrzokot moze i oddelno po cena od 300den. Toj e srebro925 vo forma na zvezda .Samo lanceto 1500den.

Додадено: 6.8.2018 Прегледи: 83

garderoba5

171
0

Членот го следат

106

Членот ги следи

80