Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Накит Обетки НОВО!! + подарок
НОВО!! + подарок
НОВО!! + подарок

НОВО!! + подарок

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: перница hammock ново платно

1
0

НОВО!!! ** За само 500 денари ** HAMMOCK + ПОДАРОК ПЕРНИЧЕ Квалитетно изработен од платно, не е од мрежа како имитациите! ~ СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА ЗА ВО ДВОР, ЗА НА ИЗЛЕТ ИЛИ КАМПУВАЊЕ! [не пропуштајте!] БЕЗ РАЗМЕНИ!

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 38

NenaMj

61
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

27