Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут за куче
Капут за куче Капут за куче Капут за куче Капут за куче Капут за куче

Капут за куче

700 МКД

Големина: S

Бренд: ......

Град: Струмица

Материјали: ......

Ознаки: .......

0
0

Ептен убаво капутче за вашето милениче за жал на моето куче му е мало величината е С ептен е убаво од предна страна се закопчува на 4 копчиња машко/женско од задна страна има капа која може да му стои на глава или пак пак со копче машко женско да се закопча на грбот боите се кафена. војничка зелена и бела која на вечер свети како фосфорно внатре целосно е крзнено . ептен е убаво и топли го купив скапо од Грција, но мало за жал ново е, само пробано дома димензии целосна ширина - 44см целосна должина со капа 44см, без капа 31см половини мерено полукружно - 43см кај раце мерено само од раб до раб - 19см величина С, може да одговара и на мало М

Додадено: 18.4.2018 Прегледи: 117

Mona_Monsi

93
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

37