Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Со риги Џемпер - Terranova
Џемпер - Terranova
Џемпер - Terranova Џемпер - Terranova

Џемпер - Terranova

150 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: риги џемпер

1
0

Џемпер на хоризонтални риги ( розево,црно,темно сиво,светло сиво и бело) со долги ракави, многу малку носен. Материјал: 100% памук. Величина S.

Додадено: 23.12.2013 Прегледи: 517

velvet

3
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

1