Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Црна strech кошула + блуза
Црна strech кошула + блуза
Црна strech кошула + блуза Црна strech кошула + блуза Црна strech кошула + блуза Црна strech кошула + блуза Црна strech кошула + блуза

Црна strech кошула + блуза

300 МКД

Град: Скопје

Ознаки: ластик тесна сребрени ленти м црна

0
0

преубава е, целата е еластична, со сребрени линии, но за жал ми е мала, одговара за м, можеби и за некој помеѓу с/м (зависи од гради), заедно со неа ќе добиете црна блуза со чипка, со пупарести рамења, преубав модел

Додадено: 2.3.2014 Прегледи: 408

ShopaholicMaria

55
0

Членот го следат

131

Членот ги следи

64