Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Широк син капут
Широк син капут Широк син капут Широк син капут Широк син капут

Широк син капут

690 МКД

Големина: L

Град: Скопје

6
0

Капут од дебел, пријатен материјал (но нема постава одоздола) во многу интересна нијанса на сино. Моделот е широк, не е струкиран, се закопчува со 2 дрвени копчиња и има два големи, интересни џебови. Малку носен, но одлично зачуван. Одговара на Л/ХЛ, но може и за помалите броеви ако сакате да го носите како ептен широк модел, како што е модерно сега. Раменици: неограничено, нема шев кој ги означува рамениците Гради: 100цм Должина: 100 цм

Додадено: 1.12.2014 Прегледи: 748

CinnamonVoid

131
0

Членот го следат

258

Членот ги следи

62