Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто * SAKO M/L extra kvalitet# Може размена
* SAKO  M/L extra kvalitet# Може размена
* SAKO  M/L extra kvalitet# Може размена * SAKO  M/L extra kvalitet# Може размена * SAKO  M/L extra kvalitet# Може размена

* SAKO M/L extra kvalitet# Може размена

790 МКД

Бренд: giorgio saint angelo

Град: Кочани

Материјали: volna

Ознаки: kafeno бренд 40 m/l sako

4
0

Sako,strukirano,malku noseno,odlicno socuvano. Noseno samo ednas,sto se gleda i po slikite. Odgovara na vel.38-40. ***Dimenzii Sirina od edno ramo do drugo 40cm. Dolzina na rakav 56cm. Sirina na struk 49/50cm. Dolzina(visina)71cm.

Додадено: 13.1.2015 Прегледи: 587

garderoba5

144
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

79