Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
sako novo
sako novo sako novo sako novo sako novo

sako novo

500 МКД

Големина: L

Град: Пехчево

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: novo

4
0

novo ne e noseno .. strukirano .. tenko e nee debelo i nema potstava .. pisuva br L no eve dimenzii ramenja - 41 struk- 41/42 pod pazuvi i najdolu -48 celoto dolgo mereno na grbot na sredniot rab bez jakata - 55cm

Додадено: 24.1.2015 Прегледи: 223

elelel

5
1

Членот го следат

4

Членот ги следи

32