Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони % pantaloni novi M*razmena
% pantaloni novi M*razmena
% pantaloni novi M*razmena

% pantaloni novi M*razmena

199 МКД

Град: Кочани

Материјали: poliester

Ознаки: 38/40 sivi novi vel.m pantaloni

3
0

Novi,sivi pantaloni. So mal lastik na polovinata od dvete strani. *Moze i razmena za 300den. Vel.do 38. Rabot ne e sosien. Struk 37-40/1cm. Dolzina 102cm.

Додадено: 26.1.2015 Прегледи: 250

garderoba5

157
0

Членот го следат

107

Членот ги следи

80