летна маичка, bershka

летна маичка, bershka

150 МКД

ПРОДАДЕНО

летна маичка, bershka

Додај во омилени Креирај изглед Пријави

летна маичка со цветчиња, без прерамки црвена

Големина

S

Ознаки

Додадено 2012 04 13, 22:53 . Прегледи: 458

Слични артикли

 • Maicka
 • Бела маичка
 • Maicka
 • namalena 150den. maicka
 • 4 летни маички - 450 денари !
 • маичка со гол грб
 • Micka - rambovka Extyn
 • Rozeva maica
 • racno izrabotena maicka
 • Roxy majca
 • *150* den maicka
 • rambovka
 • Maicka i bolero
 • Шарено Блузиче на прерамки
 • Црна маичка
 • Летна маичка
 • Cipkana maicka
 • маица топче
 • 100ден или подарок
 • 4 maici za 130
 • maica so etiketa H&M