Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи chanel bluzicka eftina
chanel bluzicka eftina
chanel bluzicka eftina chanel bluzicka eftina

chanel bluzicka eftina

200 МКД

Големина: M

Град: Македонска Каменица

Материјали: pamuk likra

Ознаки: nesto epten ubavo neodolivo

0
0

nosena maksimum tri pati super dizajn poglednete ja slikata nemam zborovi kolku e ubava odgovara na s/m velicina zastoe rastegliva

Додадено: 14.5.2015 Прегледи: 126

ELEONORAKULL

88
0

Членот го следат

60

Членот ги следи

81