Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni S/M
Pantaloni S/M Pantaloni S/M Pantaloni S/M

Pantaloni S/M

100 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: cotton lastik

0
0

Rozevi proletni pantaloni S/m.Kako novi. 96% cotton 4%elastin dimenziiii struk 36sm dolzina 94sm

Додадено: 25.5.2015 Прегледи: 143

bijanka

233
0

Членот го следат

104

Членот ги следи

12