Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula so srcinja
Kosula so srcinja Kosula so srcinja Kosula so srcinja

Kosula so srcinja

500 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Ознаки: srce crvena srcinja topshop kosula

3
0

Prekrasna crvena kosula so srcinja, kupena okolu 1500 den., oblecena e 2-3 pati no kako nova e. Bez razmeni

Додадено: 12.10.2015 Прегледи: 343

butterflly

97
2

Членот го следат

154

Членот ги следи

0