Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Korset
Korset Korset Korset Korset Korset

Korset

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: yamamay

Град: Скопје

Материјали: ne znam

Ознаки: crn

0
0

Nov korset kupen od Italija, yamamay na podarok no nikogas ne e oblecen. Crn e so perduvi lila boja, kupen 60eu.

Додадено: 14.1.2016 Прегледи: 214

Elena82

31
2

Членот го следат

49

Членот ги следи

6