Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA SAKO
ZARA SAKO ZARA SAKO ZARA SAKO

ZARA SAKO

1590 МКД

Големина: XS

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: полиестер памук

Ознаки: сако палто zara бела xs

6
0

Продавам ново ZARA сако со етикета, бела боја, величина XS (34). Купено 2990, го продавам за 1590.

Додадено: 6.2.2016 Прегледи: 415

Tiffany

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0