Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комбинезон
Комбинезон Комбинезон

Комбинезон

200 МКД

Големина: 38

Бренд: калиопе

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ххх

1
0

Комбинезон многу удобно за носење летно време. Прерамките се заврзуваат и околу половината има врвка за подесување ако сакате постегнато или полабаво да ви стои.

Додадено: 6.4.2016 Прегледи: 178

Anetceto

12
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3