Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 pantaloni 36/38
 pantaloni 36/38  pantaloni 36/38

pantaloni 36/38

250 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: ubavi pantaloni

1
0

Kako novi se, ne se ni osteteni ni nisto. Brojot e 36,38. Skapo plateni a ne noseni... Razmeni ne pravam Stanuva zbor za brend I jak kvalitet.

Додадено: 10.12.2016 Прегледи: 104

Mirjana123

4
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1