Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Teget pantaloni s/m/l ili razmeni
Teget pantaloni s/m/l ili razmeni
Teget pantaloni s/m/l ili razmeni Teget pantaloni s/m/l ili razmeni

Teget pantaloni s/m/l ili razmeni

399 МКД

Град: Кочани

Материјали: nz

Ознаки: s/m/l teget pantaloni

2
0

Teget pantaloni.Sirina na struk 39-45cm. Dolzina 110cm. Extra kvalitet.Isto kako novo.

Додадено: 17.12.2016 Прегледи: 248

garderoba5

157
0

Членот го следат

107

Членот ги следи

80