Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sivo Palto
Sivo Palto Sivo Palto

Sivo Palto

250 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: sako sivo

1
0

Sivo palto, skoro Kako novo, na ramenata ima i potpunki, velicina S

Додадено: 11.4.2017 Прегледи: 34

anajovanoska

22
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

13