Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Тексас шалвари РЕЗ
Тексас шалвари РЕЗ
Тексас шалвари РЕЗ Тексас шалвари РЕЗ Тексас шалвари РЕЗ

Тексас шалвари РЕЗ

299 МКД

Големина: S

Бренд: show time

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фармерки шалвари тексас

1
0

Тексасни шалвари, како нови. Долшина до средина на листот од ногата. Големина 27/S. Побарајте точни димензии во порака.

Додадено: 7.6.2017 Прегледи: 62

beelyana

9
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

22