Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svileni pantaloni
Svileni pantaloni Svileni pantaloni Svileni pantaloni Svileni pantaloni

Svileni pantaloni

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: xxx

2
0

Sveceni svileni pantaloni, kupeni od London ( 100 funti!! ), noseni ednas na proslava I kosulata se prodava isto Interesna zelena kosula so dlboko dekolte i Bodi zavrsetok isto od London (2000 den )

Додадено: 17.6.2017 Прегледи: 196

Farfalla

50
3

Членот го следат

80

Членот ги следи

2