Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА
СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА
СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА

СЕ ПО 100 !!!!! РАСПРОДАЖБААААААА

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сукња блуза панталони елек фустанче

4
0

1 - БЛУЗА НА ВРЗУВАЊЕ (Величина: S/M) 2- ZARA СУКЊА СО ВИСОК СТРУК (Величина: S/M) 3- ЕЛЕК ШУШКАВЕЦ (Величина: 36) 4- КАРИРАНИ ПАНТАЛОНИ ВИСОК СТРУК (Величина: 38) 5- БЕЛО ФУСТАНЧЕ (Величина: S)

Додадено: 23.6.2017 Прегледи: 524

NenaMj

43
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

22