Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Костими за капење Бикини Најмодерните бикини
Најмодерните бикини
Најмодерните бикини Најмодерните бикини

Најмодерните бикини

600 МКД

Големина: 37

Бренд: бутик ив

Град: Скопје

Материјали: знам не

Ознаки: бикини

7
0

Купени од Бутик Ив за 1500 денари, универзална величина се има ластик на долниот дел. Ги продавам бидејќи на брзинка ги купив не пробани а дома кога ги пробав не ми се допаѓаше како ми стојат. Иако се бели не се проѕираат. Мислам дека е фер цената, за скроз нови и неносени

Додадено: 13.7.2017 Прегледи: 730

FashionTrends24

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0