Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi farmerki esen/zima
Novi farmerki esen/zima Novi farmerki esen/zima Novi farmerki esen/zima Novi farmerki esen/zima Novi farmerki esen/zima

Novi farmerki esen/zima

200 МКД

Бренд: cherokee

Град: Радовиш

Материјали: poliester pamuk elasin

Ознаки: zvonarki farmerki

1
0

Cisto novi farmerki bez maana, brendirani. Americki broj 12, ili kaj nas br. 42, L/XL 71% pamuk, 26 % poliester, 3 % elastin

Додадено: 15.7.2017 Прегледи: 101

katekaty

27
1

Членот го следат

44

Членот ги следи

65