Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
temno plav fustan dolg
temno plav fustan dolg temno plav fustan dolg temno plav fustan dolg temno plav fustan dolg temno plav fustan dolg

temno plav fustan dolg

1500 МКД

Големина: S

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: zorzet

Ознаки: fustan dolg plav zorzet

7
0

Dolg temno plav fustan. Racna izrabotka za matura. Nosen ednas. Ima vgraden gradnik. Visina na model-165cm. Visina na stikli-5cm.

Додадено: 21.7.2017 Прегледи: 315

TijanaSt

8
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0